REFERANSLARIMIZ

Referanslarımız ve örnek projelerimiz hakkında bilgi sahibi olun

Certify'ın bulut tabanlı Uzaktan Denetleme Yazılım Çözümünü geliştirdik

Certify, 2018'den beri değerlendirme işinde olup, yazma/değerlendirme çözümleri, uzaktan gözetmenlik, sınav katılımcısı kayıt hizmetleri, büyük ölçekli yüksek riskli kağıt ve kalem olay testi, gerçek mekanda gözetmenlik ve küresel bir ağ dahil olmak üzere çok çeşitli hizmetler sunmaktadır. test merkezleri.

Certify

Birlikte yüksek teknoloji ürünleri geliştiriyoruz

Karel, 1986 yılında özgün tasarımları ile Türkiye'de elektronik telefon santrali pazarını oluşturmuş, bu pazara PBX ürünleri sunmuş ve Türkiye'nin haberleşmede elektromekanik sistemlerden elektronik sistemlere geçişine öncülük etmiştir. Yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan Karel, bugün haberleşme elektroniği alanında Türkiye'nin en gelişmiş Ar-Ge departmanına sahiptir ve tesisleri uluslararası standartlara uygundur. Karel, bugün 30'dan fazla ülkeye ürün ve teknoloji ihraç eden Türkiye'de pazar lideri ve dünyanın ilk 15 üreticisi arasında yer alıyor.

Karel

Telops'un Türkiye temsilcisiyiz

Kanada, Quebec City'de bulunan Telops, savunma, endüstriyel ve akademik araştırma uygulamaları için yüksek performanslı hiperspektral görüntüleme sistemleri ve kızılötesi kameralar tasarlar ve üretir. Telops ayrıca, müşterilerinin özel ihtiyaçlarına cevap verebilmek için optik sistemler teknolojisinin geliştirilmesine yönelik Ar-Ge hizmetleri de sunmaktadır.

Telops