YASAL UYARI

Değerli Ziyaretçimiz,

Bu web sitesi üzerinde her türlü kullanım yetkisi, LOTEC Araştırma Geliştirme Yazılım Donanım İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret  Limited Şirketi’ne aittir.

Web sitemize giriş yaparken web sitesi için belirlenen ve aşağıda sıralanan kuralları kabul etmiş sayılırsınız.

  • LOTEC, site ve bu siteye bağlı uzantılar da dahil olmak üzere mevcut her türlü bilgiyi önceden herhangi bir ihtara gerek duymaksızın değiştirme ve siteyi durdurma hakkını saklı tutar. Site ile ilgili yapılan tüm değişiklik ve güncellemeler yayım anında yürürlüğe girer. Siteyi ziyaret eden kişi bu değişikliklerden haberdar olmuş sayılır. Bu koşul, link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

  • LOTEC, sitede link verilen sayfalardaki bilgilerin doğruluğunu garanti etmemekte, herhangi bir taahhütte bulunmamakta, bu sitelerdeki içerikten kaynaklanacak herhangi bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Link verilen siteler ya da sayfaların kullanımından doğabilecek zararlar ziyaretçinin kendi sorumluluğundadır.

  • LOTEC’ten daha önceden yazılı muvafakat alınmaksızın, sitedeki bilgilerin, siteye ait veri tabanı, software-code’ların kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması yasaktır.

  • LOTEC, bu siteye girilmesi, sitedeki bilgilerin kullanıması sebebiyle doğabilecek doğrudan veya dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir.

  • LOTEC, sitede yer alan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini belli periyotlarda kontrol etmektedir. Ancak sitede yer alan ya da bağlantılı olan haber, görsel vb. gibi unsurların doğruluk ve güncelliği ile ilgili herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır.

  • Bu siteye girilmesi/kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek her türlü ihtilaf kanunlara tabi olup, çözümünde Ankara Mahkemeleri yetkilidir.

2019 LOTEC Ltd. ŞTİ.