PROJELERİMİZ

Akıllı Bina Çözümleri

Akıllı Bina Çözümleri ile Ev, Otel, İşyeri gibi geniş bir kullanım alanında akıllı sistem çözümleri sunulmaktadır. Kullanıcının binaya giriş yapmasının öncesinden başlayarak odaların ısıtılıp/soğutulması, ışıkların, perdelerin kontrol edilmesi gibi işlemler otomatize edilecektir.

Akıllı Röle

Akıllı röle kutusu vasıtası ile pekçok otomasyon birimi (Lamba, perde vb) kontrol edilebilecektir. 2-4-8-16 röle içerecek şekilde modüler bir yapıda olacaktır. Röle akımları 2, 4 ve 8 A 16 A olmak üzere değiştirilebilir olacaktır.

Akıllı Arayüz Birimi

Akıllı Arayüz Birimi sayesinde sayısal ve analog arayüzler izlenilebilecektir. Ayrıca on off ve analog çıkışlar ile çevre birimler kontrol edilebilecektir. Ethernet, DALI, RS232 vb arayüzleri bulunacaktır.

Akıllı Anahtar

Akıllı anahtar DALI arayüzüne sahip olacaktır. Aynı çerçeve dahilinde farklı buton sayılarına sahip olabilecektir. Her buton birbirlerinden bağımsız bir şekilde programlanabilecektir. Butonlar farklı fonksiyonları gerçekleştirebilecektir.

Topraksız Tarım Sistemleri

Artan dünya nüfusu, tarım alanlarının azalması ve verimsizleşmesi ile birlikte artan gıda fiyatları, organik ürünlere duyulan talep tarım alanında yeni çözümlere ihtiyaç duyulduğunu göstermektedir.

2019 LOTEC Ltd. ŞTİ.