ÜRÜNLERİMİZ

Kablosuz İletişim Arayüzüne Sahip
Akıllı Aydınlatma Birimi - KASAB

Dünyada ve ülkemizde, mevcut aydınlatma birimlerinin büyük çoğunluğu merkezi kontrol ara yüzlerine sahip değildir. Kontrol edilebilen az sayıdaki aydınlatma birimi için de ilk kurulum ve kablolama işlemi oldukça maliyetli ve zor olmaktadır. Bu ara yüzlerin kablosuz olarak uygulanması ile eski ve yeni binalardaki kablolama masrafından kurtulmak mümkün olacaktır. Ayrıca şehir aydınlatmasında ciddi maliyet avantajları elde edilecektir.

 KASAB Sistemi, DALI arayüzüne sahip ve kablosuz kontrol edilebilecek aydınlatma birimlerinden oluşmaktadır. Ürün merkezi bir kontrol biriminden veya mesh yapılı bir kontrol ağı üzerinden kontrol edilebilmektedir. Merkezi kontrol sayesinde zaman, coğrafi bölge, hava durumu gibi unsurlar dikkate alınarak gerektiği kadar aydınlatma seviyesi ayarlanabilmektedir.

 ​Sistem ile enerji tasarrufu sağlanmakta ve ulusal enerji tüketim maliyetleri düşmekte, aydınlatma biriminin (LED vb) kullanım ömrü uzamaktadır. Aydınlatma birimi kablosuz haberleşmeye sahip olacağından hızlı ve düşük kurulum maliyetline sahiptir. Enerji tüketimleri gerçek zamanlı olarak izlenebilecek ve arızalı birimler noktasal

2019 LOTEC Ltd. ŞTİ.