GİZLİLİK POLİTİKASI

Değerli Ziyaretçimiz,

LOTEC web sitesi sunduğumuz ürün ve hizmetlere ilişkin bilgi sağlamaktadır. Sitemize giriş yaparken Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz.

  • Web sitemizi ziyaret eden kişilerin “domain” ve “IP” adresleri otomatik olarak kaydedilmektedir. Bu bilgiler, sitemizin daha kullanışlı ve verimli olması için yaptığımız ölçüm ve analiz işlemlerinde kullanılmakta olup, sizi kişisel olarak tanımlamamaktadır.

  • İnternet yazılımınızda gerekli ayarlamaları yapmak suretiyle “çerez” adı verilen dosyaları almayabilirsiniz. Çerez dosyalarını, sitemize bir sonraki girişinizde sizi tanıyabilmek amacıyla kaydediyoruz. Bu bilgi, sitemizde daha kolay yönlendirilmenize ve aradığınız bilgiye daha kolay ulaşmanıza yardımcı olmaktadır.

  • Sitemiz üzerinden bayilik, teklif, ürün bilgisi gibi konularda bilgi talep ettiğinizde sizinle ilgili bazı kişisel bilgilere ihtiyaç duyulur. Bizimle e-posta yoluyla iletişime geçtiğinizde; sizin e-posta adresinize, adınız-soyadınız, telefon numaranız gibi bazı kişisel bilgilerinize ihtiyaç duyarız. İnsan kaynakları birimimize başvuruda bulunabilmeniz için sizinle ilgili eğitim, iş deneyimi, adres gibi kişisel bilgilerinizi isteriz. Kişisel bilgileriniz talep ettiğiniz bilgi ve hizmetin sağlanması için kullanılır.

  • LOTEC olarak bilgi paylaşımı için vermiş olduğumuz/yönlendirdiğimiz bağlantı ve linkleri takip ettiğinizde sitemizden ayrılmış olursunuz. LOTEC Gizlilik Politikası, sitemizden bağımsız başka web sitelerine vereceğiniz kişisel bilgileri kapsamaz.

2019 LOTEC Ltd. ŞTİ.